Kontakt z nami

Dla wykonawcy

Dla wykonawcy

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę kontraktów pod kątem geotechniki i materiałów geosyntetycznych. Reagujemy na wszelkie techniczne problemy wynikłe w trakcie budowy. Na bieżąco służymy pomocą w zakresie projektów branżowych, technologicznych, uzupełniających czy zastępczych. Wykonujemy badania i analizy a dzięki współpracy z wiodącymi jednostkami naukowymi w kraju jak i zagranicą rozwiązujemy je sprawnie i szybko.

Dostawy materiałów są zawsze realizowane przez nas z nastawieniem na pełny profesjonalizm obsługi. Dbamy o to, aby dostarczać wyłącznie materiały najwyższej jakości i tylko wtedy, kiedy pewne jest że będą one działały poprawnie w swojej funkcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przestrzegamy Wykonawcę przed błędnym - naszym zdaniem - z technicznego lub ekonomicznego punktu widzenia zastosowaniem materiałów. Wszystkie dostarczane przez nas materiały geosyntetyczne posiadają niezbędną dokumentację techniczną, deklaracje zgodności oraz certyfikaty CE i dokumenty potrzebne do zatwierdzenia geosyntetyków przez nadzór budowlany.

Dodatkowo, wraz z dostawą materiałów wykonujemy szkolenie brygad wykonawczych w zakresie rozkładania, cięcia i instalacji tychże materiałów. Wypożyczamy także sprzęt specjalistyczny i oprzyrządowanie dodatkowe, ułatwiające rozkładanie i zabudowanie geosyntetyków. Towarzyszymy budowie do samego końca, reagując na wszelkie zgłoszenia i oczekiwania Wykonawcy pomagając w rozwiązaniu problemów pojawiających się w trakcie robót.